USEnglish (US)
NLDutch

    Contact Us

    If you still have questions or prefer to get help directly from an agent, please submit a request.
    We’ll get back to you as soon as possible.

    Please fill out the contact form below and we will reply as soon as possible.

    • Home
    • Mijn VDX
    • Webmail Login
    • Bestellen
    • Contact
    Dutch
    USEnglish (US)
    NLDutch
    • Home
    • Domeinnamen

      Contact Us

      Helaas hebben we geen zoekresultaten gevonden.

      • WordPress
      • Webhosting
      • E-mail
        Anti Spam & Anti virus
      • Domeinnamen
        DNS
      • SSL
      • Resellers
      • Microsoft 365
        RDS (Remote desktop)
      • Hosted Exchange
        Algemene InstellingenControle PaneelHandige TipsInstellen Apple ProductenInstellen OutlookMigreren naar Hosted ExchangeSpamExpertsVeel voorkomende problemen
      • Cloud Harddrive
        Algemene InformatieDesktop ApplicatiesGerbuikers, Groepen en Shares
      • Administratie
      • Migratie
      • VDS

      Hoe kan ik de DNS-records van mijn domeinnaam beheren?

      De DNS van uw domeinnaam bij VDX is te beheren binnen het online klantenportaal: https://mijn.vdx.nl 

      Stap 1

      Log in op het klantportaal: https://mijn.vdx.nl Log hier in met uw klanthandle of e-mailadres en bijhorend wachtwoord.


      Meer informatie over het inloggen op klantportaal vindt u terug in het volgende artikel: https://www.vdx.nl/faq/klantportaal-login

      Stap 2

      Klik vervolgens bovenaan op 'Domein en Hosting'

      Stap 3

      Daarna klikt u aan de linkerkant op het 'domeinnaam' waarvan u de DNS wilt aanpassen.

      Stap 4

      Dan ziet u bovenaan enkele tabbladen, waaronder DNS beheer, hier klikt u op.

      Stap 5

      In het volgende overzicht, kunt u een DNS-record aanmaken of aanpassen. Selecteer het type record en klik vervolgens op 'toevoegen' Als het DNS-record is toegevoegd klikt u op 'Gegevens opslaan'

      Stap 6 | Type records

      U kunt de volgende type DNS-records gebruiken:

      - A (Authorative) | Een A-record kan als waarde bijvoorbeeld '12.34.567.89' hebben. Het is niet mogelijk om een hostname op te geven.

      - CNAME (Canonical NAME) | Houd er rekening mee dat waarde een cname-record dient af te sluiten met een punt. Voorbeeld: mail.domein.nl. Het aanmaken van blanco cname record is niet mogelijk.

      - MX (Mail eXchange) | Houd er rekening mee dat de waarde een MX-record dient af te sluiten met een punt. Voorbeeld: mail.domein.nl.

      - AAAA (IPv6-record) | Bij AAAA-records kunt u alleen IPv6-adressen invullen. IPv4-adressen kunt u met A-records instellen. Een voorbeeld van een AAA-record is: 2a01:7c8:3:1337::27.

      - SRV (Service record) | Houd er rekening mee dat de waarde een SRV-record dient af te sluiten met een punt. Voorbeeld: sipdir.online.lync.com.

      - CAA (Certificate Authority) | Houd er rekening mee dat de domeinnaam in het waarde veld tussen aanhalingstekens komt te staan. Voorbeeld: 0 issue "jouw-eigen-domein.nl"

      - NAPTR (Name Authority Pointer) | Voorbeeld van een NAPTR -record is Prio: 100 10
      Waarde: "S" "SIP+D2U" "" _sip._udp.example.com.

      - TXT (Tekst record) | Houd er rekening mee dat de waarde van tekst-record tussen aanhalingstekens moet staan. Voorbeeld 'demo tekst'

      - TLSA (Transport Layer Security Authentication)

      - NS (Nameserver) | Houd er rekening mee dat een NS-record moet eindigen . (punt). Voorbeeld: ns1-example.com.

      Let op! Bij het DNS-systeem van VDX werken we niet met een @ voor een blanco domein. Wanneer u dus jouw-eigen-domein.nl wilt verwijzen laat u het veld 'Naam', waar u normaal het subdomein invult, leeg.

       

      Let op! dat DNS-beheer niet mogelijk is bij een Parkeer domein, in dat geval zou het domein eerst dienen te worden omgezet naar de dienst 'DNS-beheer', hiervoor kunt u een upgrade aanvragen via het klantportaal: https://mijn.vdx.nl.

      Was deze informatie nuttig voor u?

      Ja
      Nee

      /Gerelateerde F.A.Q. items

      • Hoe kan ik een DMARC-record aanmaken?
      • Hoe kan ik een upgrade aanvragen?
      • Hoe log ik in op het online klantportaal?
      • Wat is een A record, en hoe maak ik deze aan?
      VDX
      Partner in WordPress Hosting
      Vondellaan 47
      2332AA Leiden ( Geen bezoekadres )
      helpdesk@vdx.nl
      KvK 08190856
      Alle prijzen zijn excl. BTW
      Algemeen
      • Over ons
      • Ervaringen
      • Contactgegevens
      • Vacatures
      • Blog
      Onderdeel van
      TeamBlue
      Gemiddeld beoordeeld
      4.7/5
      Onze diensten
      • Managed WordPress
      • Domeinnaam
      • E-mail
      • Website
      • Premium spamfilter
      • Reseller
      • SSL-certificaat
      • Microsoft 365
      • Privacy Statement
      • Algemene voorwaarden
      • Cookies
      Ontwerp en ontwikkeling door Webreactor.nl
      Expand