| Producten |
 |
Diensten
Microsoft HMC
Datacentrum
Overigen
|
|
|
Domeinregistratie |

|
| |
per jaar |
| nl |
€ 8 |
| be |
€ 16 |
| com |
€ 20 |
| net |
€ 20 |
| org |
€ 20 |
| biz |
€ 40 |
| info |
€ 40 |
| nu |
€ 98 |
| de |
€ 22 |
| eu |
€ 20 |
| asia |
€ 90 |
|
|
| |
|
 |
Nieuws
: Afzetters misleiden ondernemers |
|
Afzetters misleiden ondernemers |
18-09-2006 |
 |
Sinds kort zijn er bedrijven welke via een aggressieve acquisitie strategie proberen ondernemers af te zetten.
Verkopers bellen bedrijven die een .nl- of een .com-domeinnaam hebben op om te zeggen dat iemand zich gemeld heeft voor de .eu variant van hun .com/.nl domeinnaam.
De verkoper vertelt dat hij denkt dat de gegadigde verkeerde bedoelingen heeft met de domeinnaam en biedt het om die rede eerst aan de persoon aan de andere kant van de lijn aan.
Als er op korte termijn besloten wordt, kan deze .eu domeinnaam worden vastgelegd voor een bedrag tussen de 200 en 250 euro.
Een van de bedrijven welke zo handelt is European Domains & Trademarks (ED&T), volgens ED&T zouden ze alleen met bedrijven contact opnemen als ze een .eu-domeinregistratie niet vertrouwen.
De Stichting Internet Domeinregistratie Nederland (SIDN) laat weten meerdere klachten te hebben ontvangen over ED&T en raadt mensen af met ED&T in zee te gaan.
Bij VDX kunt u uw .eu en .nl domeinnaam vastleggen voor respectievelijk € 20,- en € 8,-. |
|
- Directe link naar deze pagina: http://www.vdx.nl/nieuws/artikel/84/Afzetters_misleiden_ondernemers |
|
 |
| Bereikbaarheid |
We zijn vandaag geopend van 10:00 uur tot 16:00 uur
T 088 - 00 749 00
sales@vdx.nl
|
|
|