 |
Diensten
Microsoft HMC
Datacentrum
Overigen
|
|

|
| |
per jaar |
| nl |
€ 8 |
| be |
€ 16 |
| com |
€ 20 |
| net |
€ 20 |
| org |
€ 20 |
| biz |
€ 40 |
| info |
€ 40 |
| nu |
€ 98 |
| de |
€ 22 |
| eu |
€ 20 |
| asia |
€ 90 |
|
|
| |
|
 |
|
Spoedonderhoud 19-08-2011 |
19-08-2011 |
 |
Vannacht zijn enkele Plesk hostingservers op ons netwerk het doel geweest van een aanval van een op dit moment nog onbekende bron. Door een zwakte in Plesk te exploiteren is er getracht toegang te krijgen tot de server. Nadat onze monitoring software dit heeft gesignaleerd, zijn de servers direct uit voorzorg uitgeschakeld om de data veilig te stellen.
Op dit moment is onze gehele engineering afdeling samen met Parallels (de makers van Plesk) aan het onderzoeken waardoor de aanval mogelijk is geweest en zetten zij alles op alles om uw hostingpakket weer zo spoedig mogelijk beschikbaar te maken.
Wij houden u via dit nieuws artikel op de hoogte van de vorderingen.
Dergelijke situaties, gecreëerd door onverlaten, zijn voor u en voor ons zeer frustrerend en wij doen er dan ook alles aan om dit te verhelpen en voorkomen. Onze excuses voor het ongemak.
-UPDATE-
Na enige inspanning heeft onze engineering afdeling de situatie vanochtend om 11:00 opgelost en zijn alle servers sindsdien weer online.
We hebben de aangevallen Plesk servers voorzien van patches om de exploits te weren en de server gecontroleerd op hacksporen.
Uiteraard hebben we alle andere soortgelijke servers ook gecontroleerd en gepatched om verdere aanvallen direct af te kunnen slaan.
Wij danken u voor uw begrip en geduld.
|
|
- Directe link naar deze pagina: http://www.vdx.nl/nieuws/artikel/175/Spoedonderhoud_19-08-2011 |
|
 |
We zijn vandaag geopend van 09:00 uur tot 21:00 uur
T 088 - 00 749 00
sales@vdx.nl
|
|
|